HU EN
VILLAMOSMÉRNÖK

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatok, munkák: - Épület villanyszerelés felelős vezetése, E naplók, riportok készítése Amit kínálunk: - Főállású munkakör - Versenyképes jövedelem (bruttó 1,3 M plusz juttatások (benzin, telefon, költség elszámolás) - Hosszú távú, biztos munkahely

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Elektronikus építési napló napi szintű vezetése - Munkavállaló szakterületére vonatkozó jogszabályban meghatározott felelős műszaki vezetői feladatok elvégzése Munkavállaló szakterületére vonatkozó felelős műszaki vezetői nyilatkozatok megtétele - Az átadás-átvételi eljárásban és a használatba vételi engedélyezési eljárásban való közreműködés, és az ehhez szükséges nyilatkozatok megtétele, - FMV jogosultságok igazolása - Épület villanyszerelési tapasztalat - Kommunikáció képes angol nyelv Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - Épület villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvismeret angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: Versenyképes jövedelem
WORKLIFE Hungary
Komárom
W.Hungary W.Hungary