HU EN
KONYHAI KISEGÍTŐ/HÚSSÜTŐ

Kedvencnek jelölöm

FELADATOK: · -⁠ Guru éttermek finom salátáihoz, szendvicseihez szükséges csirkemellek lesütése. (hús pácolás, grillezés, szeletelés, adagolás) · -⁠ Továbbá a beérkező hús lemérése, számlán lévő mennyiség egyeztetése, leltározása, berendezések, munkaterület tisztántartása. · -⁠ HACCP előírásának megfelelő önálló (egyedüli, nem csapat) munkavégzés Beosztás: A: (5 nap) hétfő, kedd, csütörtök, péntek, vasárnap B: (4 nap) hétfő, szerda, csütörtök, péntek Munkaidő: 7h – kb 18h (napi 10-⁠12 óra) Bérezés: nettó 190 000 – 210 000 Ft

Elvárások a jelentkezővel szemben

Háttér konyhánkba keresünk heti 4/⁠5 napra megbízható, terhelhető hús előkészítő illetve sütő kollégát (hentes végzettség előnyt jelent)

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: nettó 190 000 – 210 000 Ft
Guru látványétterem
Budapest, Október huszonharmadika u., Hungary
U.Zita U.Zita