HU EN
Telefonos értékesítő munkatárs vevőszolgálati területre

Kedvencnek jelölöm

Feladataid lesznek: - a cég termékeinek telefonon történő értékesítése - beérkező rendelések pontos, időre történő rögzítése - meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás - új ügyfelek megnyerése (saját adatbázisunkból) - telefonos és e-mailes ügyintézés - projektekben és kampányokban való aktív részvétel - az iroda megfelelő napi működésének biztosítása, általános ügyintézés - a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása - kapcsolattartás a területi képviselő kollegákkal és a társosztályok munkatársaival Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság, autonómia - Stabilitás, biztonság és megbecsülés - Versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha - meggyőző, határozott fellépés - magas szintű koncentráció - ügyfelek iránti türelem, nyitottság - teljesítmény- és sikerorientált szemléletmód - kiváló kommunikációs készség - erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excell) - magas szintű önállóság és jó problémamegoldó képesség - jó szervezőkészség - magas monotonitás- és stressz tűrő képesség - kiváló konfliktuskezelés jellemez.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: Versenyképes jövedelem és juttatáso
Bonafarm Csoport
Szeged, Csongrad, HU, 6720
B.Csoport B.Csoport