HU EN
Minőségügyi auditor

Feladataid lesznek: - A gyáregység minőségügyi tevékenységei és ellenőrzéseinek végzése, - a felmerült hiányosságok követése, kezelése, - riportok készítése, - külső auditokon részvétel. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság - Versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - Felsőfokú élelmiszeripari szakirányú végzettséggel rendelkezel, - legalább 3 éves szakmai tapasztalat birtokában vagy, - ismered az IFS, MSZ EN ISO 9001:2015 szabványt, - jó kommunikációs, stressztűrő képességed van, - képes vagy önállóan ,precízen végezni a rád kiszabott feladatot, - társalgás szintű angol nyelvtudással rendelkezel, - felhaszánlói szintű informatikai ismereteid vannak.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ
Fizetés: Versenyképes jövedelem + juttatás
Bonafarm Csoport
Budapest
B.Csoport B.Csoport