HU EN
Raktári csomagoló (JN-052019-22029)

Feladatok: - Árumozgatás során kiegészítő tevékenységek elvégzése - Kötözés, pántolás, csomagolás - Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése, minőség ellenőrzése - Leltározásban történő részvétel - Egyéb raktáros feladatok   Amit ajánlunk: - Elérhető bércsomag: nettó 210-230.000Ft között - Tapasztalatszerzési lehetőség - targoncás vagy darukezelői képzés lehetősége - 2 műszakos munkavégzés vagy állandó délutáni munkarend - Munkába járástámogatás – Máv, Volán 86%-ban és autóval nettó 15Ft/km - Hosszú távú munkalehetőség - Stabil hátterű cég,saját állományba kerülési lehetőség - Jó munkahelyi légkör - Kellemes, biztonságos munkakörnyezet

Elvárások a jelentkezővel szemben

Elvárások:        - Minimum 8 általános iskolai végzettség - Fizikai területen szerzett munkatapasztalat - Jó fizikai állóképesség - Precíz, megbízható munkavégzés - 2 műszakos munkarend vállalása ( H-P 6:00-14:45 ; 12:00-20:45) Előny: - Szakmunkás vagy szakközép iskolai bizonyítvány - Targoncavezetői vagy darukezelői jogosítvány

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakképzett
Fizetés: nettó 210 - 230.000Ft között
ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft.
Budapest
.Adecco .Adecco