HU EN
Hálózati rendszermérnök (JN-102018-14698)

•••Feladatok: •Az operáció részére L3/L2 break fix támogatás nyújtása, beleértve a nem szabványos megoldások kidolgozását és végrehajtását a gyártási problémákhoz •Operációs tevékenységek kidolgozása és végrehajtása minden szolgáltatási és ügyfélprojekt számára, a műszaki eredmények alapján •Minőségbiztosítási tevékenységek előkészítése a mérnöki tervekhez, amely magában foglalja a mérnöki tervezési kérdések azonosítását és benyújtását •On-call támogatás nyújtása •Elsődleges kapcsolat a beszállítók számára a működési problémák támogatása érdekében •A technikai támogatási folyamat fejlesztése és fenntartása •Fejleszteni és fenntartani a technológiák és szolgáltatások átadását az operáció számára •Hálózati szolgáltatást támogató modellek kifejlesztése és karbantartása •A munkafolyamat automatizálásának fejlesztése és karbantartása •Segítségnyújtás fejlesztéshez és karbantartáshoz •••Amit a

Elvárások a jelentkezővel szemben •••Elvárások: •Szakirányú, felsőfokú végzettség
Szükséges nyelvismeret angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: Versenyképes kompenzációs
Budapest
.Adecco .Adecco