A kiváló munkavállaló képviseli cégünk jövőjét.
LHB Ingatlan cégünk ingatlanok bérbeadásával, adás-vételével foglalkozik egész Budapest és Pest megye vonzáskörzetében. Több mint 6.000 elégedett, folyamatos ügyfélkörrel rendelkezünk, köszönhetően a precíz, gyors, és korrekt munkavégzésünknek. Hiszen számunkra ügyfél a legfontosabb. Ebbe a csapatunkba keresünk irodai asszisztens pozícióra megbízható, önállóan dolgozni tudó illetőt.

Főbb feladatok:

• ügyintézés, adminisztratív és szervezési feladatok, általános irodai teendők ellátása, azaz a napi operatív működés támogatása; • tárgyalások, értekezletek, találkozók és egyéb megbeszélések előkészítése, szervezése, catering; • szakmai előterjesztések, jelentések és tájékoztatók adminisztrációjának ellátása, határidők nyomon követése, nyilvántartások vezetése; • kimenő/bejövő postai levelek, küldemények kezelése (iktatás, feladás előkészítése, stb.) • a HR támogatása adminisztratív és szervezési oldalról;

Elvárások:

• alapfokú iskolai végzettség; • asszisztenciában szerzett tapasztalat előny de nem feltétel; • magabiztos, önálló munkavégzés; • általános irodai alkalmazások ismerete (Microsoft Office, Excel, Word); • kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervező készség; • stressztűrő képesség és terhelhetőség; • hatéridős munkák elvégzése; • képesség csapatban történő felelősségteljes munkavégzésre.

Amit kínálunk:

• szakmai előrelépés, egyéni teljesítmény alapján járó extra bónusz; • havi nettó fix 360.000 Ft fizetés (minden hó 10-ig számlára érkezik) + cafetéria; • utazástámogatás (havi Budapest bérlet) • kellemes munkakörnyezet és barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulatú, összetartó csapat; • Egyéni továbbképzések magasabb pozíciókba Jelentkezni a 0620 203 5518-as telefonszámon, illetve az ingatlan.lhb@gmail.com email címen lehetséges. Próbanap mindenki számára aznapi kifizetéssel biztosított.

Nyitott pozícióink