HU EN
WELLNESS TANÁCSADÓ / Zala megye

Főbb feladatok, munkák: - Terápiás illóolajok népszerűsítése, tanácsadás - Saját web és social csatornák gondozása (ha nem megy, akkor megtanítjuk) Megbízóról: - Vállalkozásunk a 100%-os CPTG (Tanúsított, Tiszta, Terápiás, Minőségi) illóolajok rendszerére épül. - Tanácsadóink képessé válnak a 100% tisztaságú illóolajok terápiás szintű felhasználására. - Célunk, hogy hazánkban minél szélesebb körben ismertté váljon az esszenciális olajok terápiás célú alkalmazása, mely hozzásegíti az embereket egy öngondoskodó egészségügyi modell megvalósításához. - 100%-os terápiás minőségű növényi esszenciái és illóolaj alapú termékei természetes megoldást nyújtanak már csecsemőkortól idős korig számos egészségügyi problémára. Amit kínálunk: - Kimagasló jövedelem - 25% kedvezmény a doTERRA termékekből - Szabad, kreatív munkavégzés - Országos hálózat hatékonysága és lendülete - Tanfolyamok, képzések - Hirdetési, toborzási támogatás évi 1.000.000 Ft értékben - Személyre szabott mentori támogatás - Hosszú távú, biztos munkahely - Érdekel hogy tudnál független időbeosztásban, otthonról dolgozni és gyorsan növekvő csapatunkhoz tartozni? - Csatlakozz hozzánk és szerezz alapos, megbízható ismereteket a terápiás minőségű olajokról!

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Jó kommunikációs és empatikus képesség - Kiváló helyesírás és fogalmazási képesség - Megbízható, pontos, önálló munkavégzés - Barátságos, udvarias személyiség - Zala megyei lakhely Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel: - Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: versenyképes jövedelem
WORKLIFE Hungary
Zala megye (Otthon végezhető - home office)
W.Hungary W.Hungary