HU EN
PÁLYÁZATÍRÓ ASSZISZTENS

Feladatok: - Komplett pályázati anyagok elkészítésében való aktív részvétel - Részfeladatok elvégzése pályázati folyamatokból - Kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel - Kapcsolattartás az ügyfelekkel - Pályázatok, szakmai tendenciák, események követése Megbízóról: - Pályázatírási és finanszírozási területen nyújt kiemelkedő színvonalú szolgáltatást. - Ügyfeleink között megtalálhatóak a vállalkozások, önkormányzatok és magánszemélyek egyaránt. - A kialakult gazdasági helyzetben megnövekedett ügyféligények miatt, új kollégákat keresünk országosan szinten. Amit mi nyújtunk a leendő kollégáknak: - Versenyképes jövedelem és folyamatos bónuszok - Kellemes munkakörnyezet és ambiciózus, segítőkész kollégák - Rendszeres céges jutalomutazások - Díjmentes betanítás és folyamatos képzés

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Szeretnél egy fiatalos, és dinamikus csapat tagja lenni - Érdekelnek az uniós és hazai pályázatok és hosszútávon a pályázatírás, mint szakma elsajátítása - Talpraesettnek és proaktívnak tartod magad - Megoldásokban gondolkozol és nem problémákban - Precíz vagy és csapatjátékos - Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel - Ambiciózus vagy, és hosszútávon gondolkozol

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: versenyképes jövedelem
WORKLIFE Hungary
Nyíregyháza
W.Hungary W.Hungary