HU EN
ÓVODAPEDAGÓGUS

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatok, munkák: - Az óvodáskorú gyermekek napközbeni gondozása, testi-lelki egészségének fejlesztése - Szülőkkel való folyamatos kapcsolattartás - Kollégákkal való együttműködés az óvodai csoport mindennapjainak és az óvoda eseményei során - A pedagógiai programban és az SZMSZ-ben szereplő pedagógiai és adminisztratív feladatok teljesítse - Pedagógus-továbbképzéseken való részvétel Megbízóról: Az Almafa Óvoda (Appletree Kindergarten & Nursery) egy nemzetközi magánóvoda, melyet 2012-ben alapítottunk. A gyermekek egész nap angol nyelvi környezetben fejlődnek: angolul folyékonyan beszélő óvodapedagógusok és angol anyanyelvű pedagógiai asszisztens biztosítja a csoportokban, hogy a gyerekek cselekvő, felfedező tevékenységeken keresztül szerezzenek ismereteket, tapasztalatokat. Célunk olyan harmonikus gyermekközösség kialakítása, amelyet egymás elfogadása, kölcsönös megértése, tisztelete és szeretete hat át. Amit kínálunk: Magas szintű szakmai munka lehetőségét kínáljuk a leendő kollégánknak, ahol támogatott szakmai továbbképzéseket biztosítunk, illetve folyamatos belső tréningeket tartunk a munkatársaknak.Felkészült szakemberek segítik a mindennapi óvodai munkát (logopédus, pszichológus, mozgásterapeuta, angol anyanyelvű kollégák). Modern, jól felszerelt óvodában dolgozhatsz, ahol a munkádhoz minden szükséges eszközt biztosítunk. Családias jellegű, egymást támogató és együtt gondolkodó, dinamikus, kreatív csapat vár.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Az álláshoz tartozó elvárások: - Óvodapedagógusi diploma - Magas szintű, folyékony angol nyelvtudás - 1-2 éves óvodapedagógusi tapasztalat, ha még gyakornok vagy - Ha gyakornoki vizsgával rendelkezel, 3-4 éves tapasztalat Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - Gyakornoki vizsga megléte, de nem kizárólagos követelmény

Szükséges nyelvismeret Magas szintű, folyékony angol nyelvtudás
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: ****
WORKLIFE Hungary
Budapest, II. kerület
W.Hungary W.Hungary