HU EN
ÉPÍTÉSVEZETŐ

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatok, munkák: - Projektek napi szintű műszaki irányítása - Kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése - Projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése - Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása, kivitelezés - Minőségi ellenőrzése, ütemtervek készítése és azok betartatása - Építési napló vezetése Amit kínálunk: - Főállású munkakör - Kiemelt bérezés - Stabil, hosszútávú munkahely

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Legalább építési technikusi végzettség - Legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén - Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat) - Kimagasló szervező és problémamegoldó készség - Magas szintű kommunikációs készség

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: versenyképes jövedelem
WORKLIFE Hungary
Budapest
W.Hungary W.Hungary