HU EN
ÁPOLÓ / NŐVÉR / SZAKÁPOLÓ

Feladatok: - Az idősgondozáshoz, valamint betegápoláshoz kapcsolódó feladatok felelelősségteljes ellátása - A rászorulók ápolása orvosi utasítás alapján - Rehabilitáció segítése Megbízóról: - Németországi munkaerő-közvetítő - Fő profiljuk a jól képzett egészségügyi szakemberek, ápolók, szakápolók, nővérek, idősgondozók elhelyezése egész Németország területén. - Regensburgban található irodájuk, munkatársai közép és nagyvállalatoknak közvetítenek munkavállalókat - Ehhez kapcsolódóan segítenek az utazással, lakhatással, kiköltözéssel kapcsolatos, valamint egyéb kérdésekben is. Amit kínálunk: - Rendszeres, átlag feletti jövedelem (szaktudástól, nyelvtudástól és gyakorlattól függ) - PL.: I. adókategória esetén nettó 1600 Euró - 3000 Euró/hó - Étkezési hozzájárulás: Nettó 10,00 15,00 Euró/nap - Műszakpótlékok: éjszaka 25%, vasárnap 50%, munkaszüneti nap: 100% - A kiutazást és a kinti szállásköltséget is a munkaadó fizeti - Hetente előleg - Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül - Német betegbiztosítás, nyugdíj biztosítás - Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Egészségügyi végzettség: ápoló, szakápoló, OKJ 54, OKJ 55 ápoló vagy min. 1 éves szakképzés és/vagy több éves szakmai tapasztalat - Német nyelv A2-B1 szintű ismerete - Empátia az emberekkel szemben - Rugalmasság, országon belüli utazási hajlandóság

Szükséges nyelvismeret német
Szükséges iskolai végzettség OKJ
Fizetés: versenyképes jövedelem
WORKLIFE Hungary
Németország
W.Hungary W.Hungary