HU EN
LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatok: • Szállítmányok összeállítása, fuvarokmányok elkészítése • Kimutatások készítése • Alapanyagok beszállításának koordinálása • Szállítási határidők pontos betartatása a beszállítókkal • Közvetlen kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel, termeléssel Amit kínálunk: • Határozatlan idejű munkaviszony • Versenyképes jövedelem • Izgalmas, sokoldalú munkakör • Kellemes munkahelyi légkör Munkavégzés helye: Szolnok, Panel utca Kérjük, jelölje meg bérigényét is!

Elvárások a jelentkezővel szemben

• Logisztikai szakirányú végzettség • Legalább 1 év logisztikai területen szerzett tapasztalat • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban • Empátia, csapatszellem • Önálló, rugalmas munkavégzés • Jó kommunikációs készség • Precizitás, alaposság • Felhasználói számítógépes ismeretek (World, Excell,) Szükséges tapasztalat: • 1-3 év szakmai tapasztalat Szükséges nyelvtudás: • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges nyelvismeret Angol
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: *****
UNISIL Hungary Kft
Szolnok