HU EN
TEHERGÉPKOCSI-VEZETŐ, ÁRUKIADÓ

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatok: - Vásárlók teljeskörű kiszolgálása, tanácsadás - Áruátvétellel, árukiadással kapcsolatos feladatok - Áru összekészítése, számlának megfelelő árukiadás - Gépi-, kézi anyagmozgatás - Árukészlet ellenőrzése - Telephelyi rend fenntartása Amit ajánlunk: - Teljes 8 órás bejelentett munkaviszony - Szabadság és betegszabadság kiadása a Munka Törvénykönyvében meghatározottak szerint - Lehetőség túlórázásra 50-100%-os pótlék ellenében - Kiszámítható, hosszú távon biztos munkahely egy magyar vállalatnál - Egy műszakos munkarend, mely a nyitvatartáshoz igazodik (árukiadó, pénztáros és bolti eladó pozíciók esetében havi két szombattal) - Lehetőség a folyamatos tanulásra és fejlődésre - Évközi jutalmak - Elérhető negyedéves prémiumrendszer Kereseti lehetőség: Árukiadó: havi nettó 240.000 Ft + évközi juttatások Tehergépkocsi-vezető C kategóriás jogosítvánnyal: havi nettó 260.000 Ft + évközi juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

Amennyiben rendelkezik C kategóriás jogosítvánnyal: - Fuvarok lebonyolítása a telephely maximum 30 km-es körzetében - Autódaru kezelése - Tehergépkocsi fel- illetve lerakodása A kolléga, akit keresünk: Jó fizikummal rendelkezik, tanulásra és fejlődésre nyitott, önálló munkavégzésre képes, megbízható, felelősségteljes, munkáját szívesen, jó kedélyűen végzi és hosszú távra tervez. Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat - Betonacél hajlításban vagy lángvágásban való jártasság - Targoncakezelői vagy emelőgépkezelői végzettség - Árumozgatási gyakorlat - Vasanyagok ismerete - C kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: 240-260.000 Ft/hó+juttatások
Tímár Vasker
Budakeszi
.Zsófia