HU EN
DÍSZKOVÁCSOLÓ  SZAK-, SEGÉDMUNKÁS / GÉPBEÁLLÍTÓ

DÍSZKOVÁCSOLÓ SZAK-, SEGÉDMUNKÁS / GÉPBEÁLLÍTÓ

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatok: - Alapanyagok beérkeztetése - Áru mozgatása emelőgépekkel - Vasanyagok darabolása a termékekhez - Kovácsoló-, mángorlógépek beállítása és kezelése - Kézi kovácsolás - Félkész termékek összehegesztése - Elkészült áru betárolása polcokra Amit ajánlunk: - Teljes 8 órás bejelentett munkaviszony - Szabadság és betegszabadság kiadása a Munka - Törvénykönyvében meghatározottak szerint - Lehetőség túlórázásra 50-100%-os pótlék ellenében - Kiszámítható, hosszú távon biztos munkahely egy magyar vállalatnál - Egy műszakos munkarend, mely a nyitvatartáshoz igazodik (árukiadó, pénztáros és bolti eladó pozíciók esetében havi két szombattal) - Lehetőség a folyamatos tanulásra és fejlődésre - Évközi jutalmak - Elérhető negyedéves prémiumrendszer

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Fizikai terhelhetőség - Műszaki beállítottság - Tanulásra és fejlődésre való nyitottság - Felelősségteljes, precíz munkavégzés - Pontosság, megbízhatóság - Időnkénti monotonitástűrés Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat - Targoncavezető jogosítvány - Hegesztő-, lakatos végzettség

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: nettó 240.000 Ft + évközi juttatás
Tímár Vasker
Budakeszi
.Zsófia