Munkaköri feladatok: • Gondoskodik az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatásáról elhelyezéséről. • Magas emelésű targonca használatával teljes körűen elvégzi a targoncás feladatokat. • Betartja a feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályokat, előírásokat és munkafolyamatokat, munkáját hatékonyan végzi. • A raktárteret rendben és tisztán tartja. BÉR ÉS JUTTATÁSOK: Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: • alapbér + pótlékok + juttatások • Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 264.200 Ft/hó • Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 280.000 Ft/hó • Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg. Juttatások: • 3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente). MENNYI LEHET A FIZETÉSEM A 6. HÓNAP UTÁN? Nézzünk egy példát*: - Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 280.000 Ft - Összesen (Bruttó Ft/hó): 336.967 Ft *A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet. Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.

Elvárások a jelentkezővel szemben

• általános iskolai végzettség • 12 órás műszakrend vállalása • készség a csapatmunkára • fizikai és egészségügyi alkalmasság • targoncavezetői engedély (elektromos - vezetőüléses vagy magas emelésű)

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: Kezdőbér: Bruttó 264.200 Ft/hó
Tesco
Herceghalom, 2053 Hungary
.Hajnalka .Hajnalka