HU EN
KARBANTARTÓ (LÉTESÍTMÉNY TECHNIKUS) | TESCO | GYÁL

Kedvencnek jelölöm

Munkaköri feladatok: - Folyamatosan figyelemmel kíséri az épület és műszaki berendezéseinek állapotát. - Elvégzi a rábízott gépek és berendezések karbantartási és javítási munkálatait. - Kezeli a gáztöltő állomást, feltölti a targoncákat, szükség esetén cseréli a targonca akkumulátorokat. - Biztosítja az emelő berendezések dokumentált kiadását. - Elvégzi a közüzemi mérők napi leolvasását. Bér és juttatások: - Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások - Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 264.200 Ft/hó - Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 280.000 Ft/hó - Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg. - Juttatások: 3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).

Elvárások a jelentkezővel szemben

Mit várunk Öntől? - fizikai és egészségügyi alkalmasság - vevőközpontú szemlélet - szakmunkás bizonyítvány - készség a csapatmunkára - műszaki végzettség (villanyszerelő, lakatos, vízszerelő, elektroműszerész stb.)

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakiskola
Fizetés: első hat hónapban bruttó 264.200 Ft
Tesco
Gyál
.Hajnalka .Hajnalka