HU EN
ÁRUHÁZI MUNKATÁRS | TESCO ARENA PLAZA HIPERMARKET

Kedvencnek jelölöm

Munkaköri feladatok: - Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat. - Biztosítja a szakszerű árufeltöltést. - Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű termék legyen elérhető. - Felügyeli a termék útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást. - A termékek fogyaszthatósági, illetve minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát. - Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról. Miért fogja szeretni ezt a munkát? - Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg - Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok - Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok - Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján - Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően

Elvárások a jelentkezővel szemben

Mit várunk Öntől? - a 3 műszakos munkarend vállalása, főként éjszakai műszak! - vevőközpontú szemlélet, lelkes és elkötelezett hozzáállás - készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre - általános iskolai végzettség - alapfokú termék- és áruismeret - egészségügyi alkalmasság - Targoncavezetői engedély

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: *****
Tesco
Budapest
.Hajnalka .Hajnalka