HU EN
Logisztikai alkalmazástámogató és folyamatfejlesztő

Főbb feladatok: - Logisztikai rendszerek és folyamatok működésének fejlesztése, tesztelése - A logisztikai rendszerhiba elhárítási és fejlesztési folyamataiban való aktív részvétel - Kapcsolattartás a fejlesztő céggel és társosztályokkal - Napi és ad hoc riportok készítése - First level support - Logisztikai IT jellegű beszerzések előkészítése koordinálása Amit kínálunk: - Fiatalos csapat - Nemzetközi munkakörnyezet - Szakmai fejlődési lehetőség - Ingyenes céges buszjárat, vagy üzemanyag támogatás

Elvárások a jelentkezővel szemben

Munkakör betöltésének feltételei: - Középfokú végzettség - Logisztikai rendszerben való jártasság - Vállalatirányítási és webshop rendszer ismeret - SQL nyelv használata - Visual Basic ismerete - Angol nyelvtudás - Analitikus gondolkodás - Rendszerszemlélet - Önállóság Munkakör betöltése során előnyt jelent: - IBM OS400 és DB2 adatbázis kezelő rendszer ismerete - Felsőfokú végzettség

Szükséges nyelvismeret angol
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: Versenyképes jövedelem
Rossmann
2225 Üllő, Zsaróka út. 8.
R.Katalin R.Katalin