HU EN
Számlavezető munkatárs Győr Kormos úti Fiók 6 órás

Kedvencnek jelölöm
Részmunka

Feladatok: - banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése - készpénz- és számlaforgalom bonyolítása - számlavezetési feladatok ellátása - számlavezetési feladatok ellátása

Elvárások a jelentkezővel szemben

Elvárások: - legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség - alapfokú nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi - felhasználói szintű számítógépes ismeretek - üzleti, értékesítés orientált szemlélet - dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság - jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség - terhelhetőség Előny: - banki és pénzkezelési gyakorlat - MNB hatósági vizsgák - telefonos értékesítői gyakorlat

Szükséges nyelvismeret nyelvvizsga
Foglalkoztatás jellege Részmunka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés:
OTP Bank
Győr, GS, HU, 9000
.OTP Bank .OTP Bank