Számlavezető munkatárs  - 1117 Budapest, Október huszonharmadika u. 8-10. (Allee)

Számlavezető munkatárs - 1117 Budapest, Október huszonharmadika u. 8-10. (Allee)

Kedvencnek jelölöm

Feladatok: - Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások kezelése, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése. - Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése. - Készpénzforgalom bonyolítása. - Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés. - Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés. Amit kínálunk: - munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása - stabil tulajdonosi háttér - fiatal, dinamikus csapat

Elvárások a jelentkezővel szemben

Akit keresünk: - Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség. - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. - Értékesítési szemlélet. - Ügyfélközpontúság. - Teljesítményorientáltság. Amit előnynek tartunk: - Hasonló területen/ értékesítésben szerzett gyakorlat. - Középfokú nyelvvizsga - Felsőfokú végzettség.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés:
OTP Bank
Budapest, PE, HU, 1117
.OTP Bank .OTP Bank