Számlavezetési tanácsadó, 1135 Budapest, Lehel út 74-76. (Centrál Park)

Kedvencnek jelölöm

Feladatok: - Számlák fölötti rendelkezések állandó és eseti megbízások, felhatalmazások; nyilvántartása, igazolások kiadása; - Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése; - Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése; - Készpénzforgalom bonyolítása; - A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmányazonosítás; - Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés; - Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség; - Felhasználó szintű számítógépes ismeretek; - Államilag elismert nyelvvizsga; Előny: - Hasonló területen szerzett gyakorlat; - Valutapénztárosi vizsga.

Szükséges nyelvismeret nyelvvizsga
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés:
OTP Bank
Budapest, BU, HU, 1135
.OTP Bank .OTP Bank