HU EN
Digitális banki kommunikációs gyakornok

Kedvencnek jelölöm
Gyakornok

Feladatok: - Banki digitális csatornákhoz (honlap, internet bank, mobilapplikáció) kapcsolódó, adminisztratív, támogató jellegű feladatok ellátása - A pozíció betöltésénél nem elvárás programozási nyelv ismerete, viszont fontos az affinitás, az online terület iránti érdeklődés Munkaidő hossza: heti 20-25 óra Munkanapok: Hétköznap Önéletrajz: Nem szükséges EÜ kiskönyv: Nem szükséges

Elvárások a jelentkezővel szemben

Elvárások: - Főiskolai / egyetemi tanulmányokat folytat (előnyt jelent a gazdasági / informatikai / nyelvi / műszaki szakirány) - Magabiztos IT-felhasználói ismeretek: MS Office, Word, Excel, Outlook-ismeret - Angol nyelv középfokú ismeretével rendelkezik, írásban, szóban - Érdeklődés az online tartalmak (pl. honlapok, applikációk) illetve internetes tranzakciók (pl. bankolás, vásárlás) iránt, akár használja is ezeket - Bp. V. kerületi munkahelyen ellátott gyakornoki munkáját össze tudja egyeztetni tanulmányaival, illetve 8-18 óra közötti törzsidőn belüli rugalmas beosztásban tud dolgozni

Szükséges nyelvismeret angol
Foglalkoztatás jellege Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: 1.300,- Ft
Multijob Iskolaszövetkezet
Budapest
M.Hungary M.Hungary