HU EN
Beszállítói minőségbiztosítási gyakornok

Gyakornok

Feladatok: - Reklamációk indításához szükséges információk begyűjtése a társosztályok munkatársaitól - Egyszerűbb reklamáció indítása, kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal - Reklamációkhoz szükséges adminisztrációk elvégzése. - Beszállítói teljesítménymutató elemzések elvégzése vezetői iránymutatás alapján - Munkaidő hossza: 4 - Munkanapok: Hétköznap Extrák: - Piacképes magasszintű szakmai tudás, házon belüli és házon kívüli tréningekkel - Teljesítménytől függően időnként bónusz. - Szállítói utazások, alkalmazott technológiák megismerése.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Elvárások: - Heti legalább 3 nap (4 preferált) munkavégzés - Gépész vagy műszaki manager szak - Alapszintű tudjon műszaki rajz ismeretek - Magasabb szintű office tudás, főképpen excel. - Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Szükséges nyelvismeret angol
Foglalkoztatás jellege Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: 1.300,- Ft
Multijob Iskolaszövetkezet
Oroszlány
M.Hungary M.Hungary