HU EN
ÁRUKIHELYEZÉSI MUNKATÁRS

Kedvencnek jelölöm

••• Feladatok: • Vevők professzionális kiszolgálása • Az áru esztétikus és előírásoknak megfelelő kihelyezése • Árufeltöltés, lejárat folyamatos ellenőrzése • Polccímkék-ártáblák jelölések ellenőrzése, cseréje • A minőségbiztosítási előírások, tisztaság betartása • Technikai eszközök kezelése • Leltárak lebonyolításában való részvétel ••• Amit kínálunk: • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás • Készpénzben is kivehető cafeteria • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek • Segítség a betanulásban • Stabil hátterű vállalat • Összetartó, képzett csapat

Elvárások a jelentkezővel szemben

••• Elvárások: • Legalább középfokú, szakirányú végzettség • Kereskedelemben szerzett szakmai jártasság • Vevőkezelésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat • Csapatszellem megléte • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód ••• Előnyt jelent: • Értékesítésben szerzett több éves tapasztalat • Frissáru területen szerzett tapasztalat • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: Kiemelkedő jutattási csomag
METRO Kereskedelmi Kft.
Keleti utca 3 2040 Budaörs
M.Vivien M.Vivien