HU EN
ÉPÍTÉSVEZETŐ

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatai: - A kivitelezés helyszíni munkáinak műszaki, szakmai irányítása, összehangolása - Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal - E-építési napló naprakész vezetése, építési dokumentációk kezelése, nyilvántartása - Teljesítésigazolások kiadása - Anyagrendelések leadása - Ütemtervek összeállítása, határidők betartás és betartatása. - Megvalósulási tervek készítése Amit kínálunk: - Versenyképes jövedelem - Szakmai kihívás - Megegyezés szerint céges gépjármű, mobiltelefon és laptop

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Épületgépész területen szerzett 4-5 év gyakorlat, tapasztalat - Számítógép felhasználói szintű ismerete - B” kategóriás jogosítvány - Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség - Önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: *****
J-H Klíma Kft.
Budapest