BELVÁROSI ÉTTEREMBE TÖBB ÉVES SZAKMAI TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐ ÜZLETVEZETŐT KERESÜNK, HOSSZÚ TÁVRA.

Főbb feladatok: - az étterem zavartalan működésének biztosítása - felszolgáló személyzet koordinálása, beosztásának írása - vendégek pontos és segítőkész kiszolgálása, reklamációk kezelése - rendelések, készletek kezelése Ami kínálunk: - átlagon felüli bérezés - jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat - hosszú távú munkalehetőség

Elvárások a jelentkezővel szemben

- több éves, releváns szakmai tapasztalat - vendégközpontúság - felelősségtudat - rugalmasság, precizitás - jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség - jó szervezői készség Előnyök: - egyéb idegen nyelv ismerete - vendéglátóegységben szerzett több éves szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvismeret Folyékony angol nyelvtudás
Szükséges iskolai végzettség Szakiskola
Fizetés: *****
E-Dynamic BT
Budapest