HU EN
Vetőmagüzemi karbantartó

Feladataid lesznek: - a műszakos teendők elvégzése, beállítások, javítások, karbantartások végrehajtása a műszakvezető utasításai alapján, - a vetőmagüzemben használt mobil és telepített gépek, berendezések, működőképességének biztosítása a termelés hatékony támogatásával, - a szerszámok, gépek műszaki állapotának megóvása és szakszerű használata, valamint - a tűz-, munkavédelmi-, környezet-, járvány – és vagyonvédelmi és biztonsági intézkedések betartása. Miért válassz minket? - Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed. - Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. - Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - gépszerelő/ lakatos/ villanyszerelő végzettséggel rendelkezel, - önállóan, megbízhatóan és precízen végzed a munkád és - betakarítási szezonban nem jelent problémát számodra a több műszakos munkarend vállalása. Előnyt jelent, ha - van hasonló munkakörben szerezett tapasztalatod, - van targoncás, vagy egyéb gépkezelői jogosítvány, - szárítógépész végzettséggel rendelkezel.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakiskola
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Budapest
B.Csoport B.Csoport