HU EN
Titkársági Asszisztens

Feladataid lesznek: - igazgató munkájának támogatása, segítése, ad- hoc feladatok ellátása, - tárgyalások, értekezletek megszervezése és előkészítése, - az igazgató programjainak egyeztetése, naptárának kezelése, - utazásainak tervezése, megszervezése és foglalások lebonyolítása, - partnerekkel, társterületekkel való kapcsolattartás szóban és írásban magyar illetve angol nyelven, - összesítések, kimutatások, elemzések elkészítése, - a fentiekhez kapcsolódó adatok, információk összegyűjtése, - felelősségteljes és bizalmas jellegű ügyviteli feladatok ellátása, vezetői dokumentumok kezelése, az igazgató által igényelt információk összegyűjtése, szóbeli jelentés, tájékoztatás. Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság - Versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

- rendelkezel felsőfokú gazdasági végzettséggel, - beszélsz angolul, - proaktív vagy, határozott és talpraesett, - szereted a kihívásokat és motiválnak a leküzdendő akadályok, - rendelkezel az alapvető protokolláris ismeretekkel és diszkréten, természetesen viselkedsz illusztris vendégekkel vagy tárgyalópartnerekkel, Előnyt jelent, ha: - rendelkezel 1-2 éves releváns tapasztalattal, - beszélsz az angolon kívül még egy idegen nyelve

Szükséges nyelvismeret angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Budapest, BU, HU, 1123
B.Csoport B.Csoport