HU EN
Telepi karbantartó

Kedvencnek jelölöm

Feladataid lesznek: - A termények kezelése, tárolás, - a telephely rendjének fenntartása, - a gépek, berendezések üzemeltetése és karbantartása. Miért válassz minket? - Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed. - Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. - Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság - Versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - rendelkezel minimum szakmunkás végzettséggel, - van géplakatos vagy hegesztő képesítésed, - rugalmasság és nyitottság jellemez a szezonális munkavégzés kapcsán. Előnyt jelent, ha: - van szárítógép kezelői, vagy rakodógép kezelői végzettséged, - van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, - Görcsöny környékén laksz.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakiskola
Fizetés: Versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Debrecen
B.Csoport B.Csoport