HU EN
Művezető_Csorna

Feladataid lesznek: - Az üzem minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági követelményeinek, tűzrendészeti, - üzembiztonsági, munkafegyelmi, munkavédelmi előírásainak és a gyártási utasításoknak a - betartatása és betartása. - Az üzem feldolgozó és csomagoló vonalainak irányítása, valamint az alapanyagok mennyiségi és minőségi átvételének felügyelete. - A termelési tervekben megadott termékek meghatározott recepttúrák szerinti, megfelelő mennyiségben és minőségben, határidőre való legyártatása, a gyártási veszteség és - egyéb selejtek normán belüli tartásával. - A dolgozók munkaügyi adminisztrációjának pontos és naprakész biztosítása. Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság - Versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

- Legalább középfokú élelmiszeripari végzettséggel rendelkezel - Rátermett vagy, megbízható és önálló - Alkalmasnak tartod magad vezetői feladatok ellátására - 1-2 éves hasonló munkakörben, termelési területen szerzett élelmiszeripari szakmai és vezetői tapasztalat van - Vállalod a 3 műszakos munkarendet - Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Csorna, ZA, HU, 9300
B.Csoport B.Csoport