HU EN
Kromatográfiás részlegvezető

Feladataid lesznek: - A kromatográfiás részleg irányítása, a munka szervezése, koordinálása - Vizsgálati módszerek kidolgozása és validálása - A meglévő vizsgálatok felülvizsgálata, optimalizálása - A részleg dokumentációjának kezelése - A részlegen található mérőműszerek karbantartásának koordinálása - A részlegen javaslattétel az anyagok és eszközök beszerzésére Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben. - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok. - Nagyfokú önállóság és autonómia. - Stabilitás, biztonság és megbecsülés. -Versenyképes jövedelem és juttatások.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - Egyetemi végzettségedet vegyész, vegyészmérnök, vagy élelmiszermérnök szakon szerezted - Rendelkezel 3-5 év releváns kromatográfiás tapasztalattal (HPLC, GC, HPLC-MS/MS rendszerekben) - Magabiztosan használod az IT rendszereket - Rendelkezel módszerfejlesztési tapasztalattal - Van vezetői tapasztalatod - Önálló vagy és jó a probléma megoldó képességed - Az angol nyelvet legalább középfokú ismerete szinten beszéled

Szükséges nyelvismeret angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Nagyigmánd, Komarom-Esztergom, HU, 2942
B.Csoport B.Csoport