HU EN
Junior építész- vagy építőmérnök

Feladataid lesznek: - kivitelezési folyamatok- és munkák ellenőrzése, aktív együttműködés a műszaki ellenőrökkel - tervdokumentációk kezelése, változások követése - műszaki és minőségi előírások szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása a vállalkozókkal - a projektcsapat részeként aktív közreműködés a műszaki átadás-átvételi eljárásokban valamint a használatbavételi eljárás lebonyolításában. Miért válassz minket? - integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád - velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid - együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk - folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk - neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá - aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - szakirányú felsőfokú végzettséged van (építőmérnöki- vagy építészmérnöki diploma) - részt vettél ipari épületek kivitelezésében legalább munkahelyi mérnöki- vagy építésvezetői pozícióban - általános irodai- és mérnöki szoftverek használatában jártas vagy (MS Office, AutoCAD) - kommunikációd kiváló, határozott és proaktív a személyiséged - precíz és munkájára igényes munkaattitűd jellemez - társalgási szintű az angol nyelvtudásod - B kategóriás jogosítványod, vezető

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Szeged, Csongrad, HU, 6720
B.Csoport B.Csoport