HU EN
HR Koordinátor

Kedvencnek jelölöm

Feladataid lesznek: - Fizikai és szellemi toborzás eszközeinek használata, hirdetések feladása, folyamatos online megjelenés biztosítása. - Jelöltek interjúra hívása, kiválasztás eredményeiről tájékoztatás, jelöltekkel való kapcsolattartás. - Sikeres jelölthöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, aláírás begyűjtése. - Képzésszervezés (tanfolyam, készségfejlesztés, felnőttképzés, felnőttoktatás), oktatásokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenység elvégzése. - Agrár-, és Iparkamarai, Munkaügyi központi kapcsolattartás. - Számlakezelés, BMR készítés - Havi rendszeres riportok készítése, dokumentumok aláíratása. Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - rendelkezel felsőfokú végzettséggel, előny a szakirányú végzettség, - néhány év, termelő környezetben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel, - dinamikus, proaktív személyiség jellemez, - empatikus vagy, könnyen teremtesz kapcsolatokat, - kiegyensúlyozott, rugalmas, magabiztos, határozott, önálló egyéniség vagy

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Mohács, BA, HU, 7700
B.Csoport B.Csoport