HU EN
Gyártástervező

Kedvencnek jelölöm

Feladataid lesznek: - A gyártási program végrehajtásának figyelemmel kísérése, a kapcsolódó munkafolyamatok szervezésében való aktív részvétel, - a hó végi zárás előtt a gyártási megrendelések lezárásának biztosítása, - a következő havi gyártási terv elkészítése, amely alapján a receptgazdálkodás elkészíti a havi alapanyag szükségletet, - a következő heti gyártási terv alapján a gyártáshoz szükséges premix igény összeállítása és az áttárolások elkészítése, valamint - a következő napi gyártási terv elkészítése, figyelembe véve a keverőüzem, a granuláló gépek - és a lezsákoló vonalak legoptimálisabb kihasználását, lehetővé téve a partnerek részére az ütem szerinti szállítást.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - rendelkezel legalább középfokú szakirányú végzettséggel, - felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat (Word, Excel), - ismered az SAP vállalatirányítási rendszert, valamint - önállóan, alaposan és felelősségteljesen végzed a munkád. Előnyt jelent, ha: - agrármérnöki végzettséggel rendelkezel, - van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: ****
Bonafarm Csoport
Esztergom
B.Csoport B.Csoport