HU EN
Gépüzemeltetési műszakvezető

Kedvencnek jelölöm

Feladataid lesznek: - műszaki ágazat gépeinek üzemeltetése, a gépi munkákkal kapcsolatos közvetlen termelési irányítás a növénytermesztő egységvezetővel, növényvédelmi mérnökkel és a növénytermesztési műszakvezetőkkel, valamint a társágazatok vezetőivel együttműködve, - munkavégzés során a munkagépek beállításának meghatározása, ellenőrzése, a felmerülő igények alapján, az irányításod alá tartozó munkavállalók részére az éves munkaidő vezénylési terv elkészítése, - az egységhez tartozó erő- és munkagépek műszaki állapotának ellenőrzése, felügyelete, illetve javításának előkészítése a műhelyvezetővel együttműködve, - az ágazat üzemanyag felhasználásának ellenőrzése, nyomon követése, az üzemanyagnormák ellenőrzése, eltérés esetén jelzed közvetlen vezetődnek. Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - Rendelkezel középfokú műszaki, (mezőgazdasági) gépész/gépészmérnöki végzettséggel, - 2-3 éves szakmai/vezetői gyakorlattal, - nagyfokú érdeklődést mutatsz az agráripari műszaki technológiák iránt, - a MS Office programokat magabiztosan használod, illetve - rendelkezel B típusú jogosítvánnyal. Előnyt jelent, ha: - van gyakorlatod fizikai dolgozók irányításában, - ismered az SAP vállalatirányítási rendszert és - jó kommunikációs képesség és határozottság jellem

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Hatvan
B.Csoport B.Csoport