HU EN
Folyamatmérnök

Kedvencnek jelölöm

Feladataid lesznek: - Szükséges munkaszervezési változtatások, teljesítménykövetelmények meghatározása az üzemi időmérések alapján. - Feladatkörhöz tartozó területeken a minőségbiztosítási, higiéniai, technológiai és munkabiztonsági előírásoknak megfelelően munkanap tanulmányok készítése, a veszteségidők feltárásához és azok csökkentéséhez. - Az elkészített teljesítménykövetelményekből az anyagnormák figyelembevételével - összevont gyártmánynormák, valamint gyártmánybérek kidolgozása, azok naprakész nyilvántartása. -Termelés tervezés előrejelzései alapján a létszám forecastok folyamatos frissítése. - A technológiában bekövetkezett változások figyelemmel kísérése, a változásokból adódó új teljesítménykövetelményekre javaslatok bevezetésre történő elkészítése. - Havi hatékonyságvizsgálati táblázatok vizsgálati területre vonatkozó elkészítése és annak folyamatos karbantartása. - Folyamatfejlesztésekben és a számára kijelölt vállalati projektekben illetve tevékenységi területét érintő szabályzatok kidolgozásában való aktív részvétel. 5S auditokon való részvétel. - Folyamatfejlesztésekben aktív részvétel, tevékenységi területét érintő szabályzatok kidolgozása, vagy abban való aktív részvétel. - Folyamatok veszteségeinek feltárása, javaslattétel a megszűntetésére. SMED (átállás idő csökkentési) projektekben való részvétel. - Üzemi VSM készítésében való részvétel, azok alapján fejlesztési projektek végrehajtása. Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, ös

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal: - Felsőfokú műszaki vagy élelmiszermérnöki végzettség - LEAN, 5S, Kaizen alapelvek ismerete (gyakorlati alkalmazás előny) - REFA ismeretek előny - Jó kommunikációs képesség - Kreatív gondolkodás, elemzőkészség, precíz, önálló munkavégzés - Dinamikus személyiség, jó szervező és motiváló képesség - Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office) - Néhány éves munkatapasztalat termelési területen, releváns munkakörben (élelmiszer

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Szeged
B.Csoport B.Csoport