Feladataid lesznek: - A megelőző védőoltások végrehajtása, vitaminkészítmények adagolása, - az állatok megvizsgálása, beteg állatok kiszűrése, gyógykezelése, kezelési napló vezetése, - ivartalanítások szakszerű elvégzése, - gyógyszerigények felmérése, a gyógyszerkészlet nyilvántartása. Miért válassz minket? - Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed. - Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. - Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - elkötelezett vagy az állatokkal történő foglalkozás iránt, - van szakirányú végzettséged, - jó a teherbíró képességed, állóképességed és magas a monotónia tűrésed, - legalább „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakiskola
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Küngös, Bacs-Kiskun, HU, 8162
B.Csoport B.Csoport