Feladataid lesznek: - a gépi fejések elvégzése (2 műszak), - a fejéshez kapcsolódó feladatok ellátása, valamint - az állattartási-, állategészségügyi-, és az állathigiéniai előírások betartása. Miért válassz minket? - Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a - biztos jövedelmed. - Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. - Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Biztonságot és megbecsülést, - fiatalos, lendületes csapatot, - hosszú távú munkalehetőséget, - bejelentett, stabil, biztos állást, valamint - versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - elkötelezett vagy az állatokkal történő foglalkozás iránt, - könnyen tudsz alkalmazkodni egy fiatalos, lendületes csapatba és - hosszú távon tervezed a munkavégzést. Előny, ha: - hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Budapest
B.Csoport B.Csoport