Feladataid lesznek: - Az MCS Vágóhíd Zrt. által előállított friss és fagyasztott húsok külpiaci értékesítése, - értékesítési célkitűzések megvalósítása, - a cég profiljába tartozó termékek piaci helyzetének és új termékek megjelenésének figyelemmel kísérése, - megrendelések koordinálása, - szerződések előkészítése, - folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint újak felkutatása, - megrendelői/vevői igények felkutatása, reklamációk kezelése. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság - Versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

- felsőfokú végzettséggel rendelkezel, - kiemelkedő a tárgyaló és kommunikációs készséged, - angol, olasz, spanyol tárgyalóképes nyelvismeret birtokában vagy, - jó döntési és felelősségvállalási képességgel rendelkezel - van húsértékesítési tapasztalatod.

Szükséges nyelvismeret angol, olasz, spanyol tárgyalóképes nyelvismeret
Szükséges iskolai végzettség OKJ
Fizetés: Versenyképes jövedelem + juttatás
Bonafarm Csoport
Budaörs
B.Csoport B.Csoport