HU EN
Export koordinátor

Feladataid lesznek: - a Csányi Pincészet Zrt. termékeinek értékesítése, - az éves értékesítési tervek előkészítése, - az értékesítési célkitűzések megvalósítása, - szerződések előkészítése, - folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, új partnerek felkutatása, - megrendelői/vevői igények felkutatása, reklamációk kezelése, - kintlévőségek kezelése és költségek ellenőrzése, - információs és forgalmi kimutatások stb. készítése a vezetői igényeknek megfelelően. Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívásokat, és értékteremtő feladatokat, - nagyfokú önállóságot és autonómiát, - stabilitást, biztonságot és megbecsülést, versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Elvárások a jelentkezővel szemben

Téged keresünk, ha: - rendelkezel felsőfokú végzettséggel, illetve export kereskedelmi tapasztalattal, - van B kategóriás jogosítványod és saját gépjárműved, - kiemelkedő tárgyaló és kommunikációs készség jellemez, - rendelkezel német/angol-orosz nyelvismerettel, - felelősségteljesen és önállóan végzed a munkád, - szívesen dolgozol csapatban, valamint

Szükséges nyelvismeret német, angol, orosz
Szükséges iskolai végzettség OKJ
Fizetés: versenyképes jövedelem
Bonafarm Csoport
Villány, BA, HU, 7773
B.Csoport B.Csoport