HU EN
Raktáros (JN-072019-23823)

•••Feladatok: •Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsik lepakolása •Kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján •Anyagmozgatás •Áru címkézésével kapcsolatos teendők ellátása •Raktárkészlet minőségének ellenőrzése •Leltározásban történő részvétel •••Amit ajánlunk: •Versenyképes juttatási csomag – havi nettó 220.000-240.000Ft  BKK bérlet térítéseIngyenes dolgozó buszjárat •Határ úttól (kb. 40 perc) •Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség •Kellemes, biztonságos munkakörnyezet •Jó munkahelyi légkör

Elvárások a jelentkezővel szemben

•••Elvárások: •Minimum 8 általános iskolai végzettség •Releváns raktári munkatapasztalat •2 műszakos munkarend vállalása •Pontos, megbízható munkavégzés •Jó fizikai állóképesség •••Előny: •Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és érvényes jogosítvány •Alapfokú számítástechnikai

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: havi nettó 220.000-240.000Ft
ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft.
Budapest
.Adecco .Adecco