HU EN
Eladó Pénztáros - Tát

Kedvencnek jelölöm

Főbb feladatok: - vásárlói tájékoztatás, segítségnyújtás - termékek elérésének biztosítása az eladótérben - aktuális akciók és arculati elemek rendezettségének fenntartása - munkakörnyezet rendben tartása, takarítás - kasszázás – kasszás programunkra mindenkit megtanítunk - lejárati idők figyelése Amit kínálunk: - 25 éve megbízható, stabil céges háttér - elméleti és gyakorlati oktatás: több napos új belépő képzés, melyen kasszázni is megtanítunk. - Fél éves vezető képzésünk a Rossmann Akadémia, mellyel a vezetővé válást -és a karrier utat támogatjuk - higiénikus, modern munkakörnyezet - munkaruhát biztosítunk - költözés, illetve szakmai fejlődés esetén, cégen belüli átjárás lehetséges - béren kívüli juttatás: saját boltjainkban levásárolható Multi-pay kártya, melyre minden hónapban nettó 7500 Ft levásárolható összeg kerül - dolgozói kártya, százalékos kedvezmény igénybevételéhez

Elvárások a jelentkezővel szemben

Munkakör betöltésének feltételei: - vitális, mosolygós, kedves személyiség - pontos, megbízható - terhelhető - hosszú távon szeretne egy jó csapat tagja lenni - rugalmas munkavégzési hajlandóság - beosztással kapcsolatos információk: két havi munkaidő keretben dolgozunk, egyenlőtlen időbeosztással. - Egy héten belül változó műszakok vannak. - Átlag két pihenőnap van minden héten, melyből az egyik nap mindig hétvégére esik

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: versenyképes jövedelem
Rossmann
2534 Tát, Bécsi út 35-36.
R.Katalin R.Katalin