HU EN
ÜZLETVEZETŐ HELYETTES | Gyál

FŐBB FELADATOK: •Értékesítési célok megvalósításának ellenőrzése meghatározott értékesítési tervek alapján •Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása •A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása •A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával •Az eladói csapat irányítása és motiválása, munkaszervezése, fejlesztése •Leltározás előkészítése és végrehajtása AMIT KÍNÁLUNK: •Stabil munkahelyet egy dinamikusan terjeszkedő, hosszútávra tervező nemzetközi vállalatnál •Teljesítményorientált juttatási rendszert •Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget •Akár 20%-os dolgozói kedvezményt

Elvárások a jelentkezővel szemben

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: •Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent) •Minimum 2 év kiskereskedelemi üzletvezetői/üzletvezető helyettesi pozícióban szerzett szakmai tapasztalat, beleértve kisebb csoport vezetését •6-10 fős dolgozói csapat sikeres vezetése, irányítása •Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása •Barátságos, készséges és vevőorientált fellépés •Értékesítés-orientált vezetési és döntéshozatali képesség •Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges nyelvismeret Nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: Teljesítményorientált, versenyképes
Pepco
2360 Gyál, Ady Endre út 20.
C.Julianna