HU EN
ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

FŐBB FELADATOK: • az üzlet napi működésének biztosítása • a vásárlók udvarias kiszolgálása • a termékek átvétele, kihelyezése a konszern előírásainak betartásával • árváltozásokkal kapcsolatos feladatok megszervezése, ellátása • a 6-8 fős csapat irányítása, motiválása • személyzeti beosztások elkészítése, jelenléti ívek vezetése • adminisztrációs, szervezési feladatok elvégzése • kapcsolattartás a területi vezetővel AMIT KÍNÁLUNK: • stabil, nemzetközi háttér • dinamikus, változatos munka • fejlődési, előrelépési lehetőség cégen belül • versenyképes jövedelem • személyzeti kedvezmények • cafeteria

Elvárások a jelentkezővel szemben

• legalább két éves, lehetőleg kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat • motivációs készség • felelősségtudat • lelkes és önálló munkavégzés • rugalmasság, pontosság, precizitás • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Szükséges nyelvismeret nem szükséges, de előny
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: Versenyképes jövedelem+cafetéria
Kik Magyarország
Vecsés, Fő út 246, 2220 Hungary
P.Ivett