HU EN
ELADÓ | Budapest - Hercegmalom út

Kedvencnek jelölöm

FŐBB FELADATOK: - termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően - áruátvétel, üzlettér tisztán tartása - magabiztos, gyors pénztári munka - vásárlók udvarias kiszolgálása - az üzletvezető munkájának támogatása AMIT KÍNÁLUNK: - stabil, nemzetközi háttér - dinamikus, változatos munka - fejlődési, előrelépési lehetőségek cégen belül - személyzeti kedvezmények - cafeteria

Elvárások a jelentkezővel szemben

VÁRJUK ÖNÉLETRAJZODAT, HA: - fogékony vagy az értékesítés iránt - szorgalmas, megbízható munkatárs vagy - nem félsz a bolti munka kihívásaitól - szeretsz a vásárlókkal kommunikálni, kapcsolatot teremteni

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: *****
Kik Magyarország
Budapest, Hengermalom út 19-21, 1117 Hungary
P.Ivett