HU EN
MŰANYAGFELDOLGOZÓ MÉRNÖK

Kedvencnek jelölöm

Feladatok: • Fröccsöntő technológiák optimalizálása, folyamatos felülvizsgálata • Robotok és perifériák kezelése • Kalkulációs munkában való részvétel, projekt bevezetések előkészítése • Sorozatgyártás feltételeinek előkészítése • Számítógépes technológiák és termelésirányítási rendszer műszaki törzsadat állományának karbantartása • Új termék fejlesztésekhez anyag kiválasztás és szerszámozási előírások elkészítése. Ha szeretnél fejlődni és kimagasló juttatásokat kapni, jelentkezz!

Elvárások a jelentkezővel szemben

• Gépészmérnök végzettség (műanyagipari szakirány) • Műanyagfeldolgozó szakterületen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvismeret német vagy angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: Minimum br. 500.000 Ft
"DOLOGIDŐ" Kft.
Bács-Kiskun, Hungary
.Dologidő Kft. .Dologidő Kft.