HU EN
HR/BÉRSZÁMFEJTŐ

Feladatok: • HR/adminisztrációs feladatok ellátása • részvétel a beléptetéssel és kiléptetéssel kapcsolatos feladatokban • bérszámfejtési feladatok támogatása • reprezentációs tevékenység ellátása • vendégek fogadása, kiszolgálása • készletfigyelés • rendelés leadás. MIT ADUNK? • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget • Kiváló munkakörülményeket és csapatot • Stabil, hosszútávú munkahelyet. TUDSZ HOLNAP KEZDENI?

Elvárások a jelentkezővel szemben

Nem kérünk sokat, csak hogy tudj kommunikálni és át tudd adni az információkat a kollégáknak. Fontos, ogy megbíhatóan végezd a munkád és ismerd az MS Office programokat, főleg az Excelt. ELŐNYÖK: • Magyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények ismerete • § NEXON Bér/ Time program ismerete • felsőfokú végzettség

Szükséges nyelvismeret magabiztos angol (szóban&írásban)
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: Br. 300.000 Ft
Nagykőrös, 2750 Hungary
.Dologidő Kft. .Dologidő Kft.