HU EN
Húsipari betanított munka

Feladataid lesznek: - kézi csomagolás - üzemtakarítás - kézi anyagmozgatás Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Alapbéren felüli bónuszrendszer, - próbaidő után cafetéria, - kedvezményes meleg étkezés, - utazási támogatás - munkaruha biztosítása

Elvárások a jelentkezővel szemben

- rendelkezel minimum 8 általános iskolai végzettséggel, - hosszútávú munkalehetőséget keresel - mohácsi vagy 15km-es távolságban van állandó lakcímed

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: Alap+bónuszrendszer
Bonafarm Csoport
Nagyigmánd
B.Csoport B.Csoport