HU EN
Betanított munkás - Csorna

Kedvencnek jelölöm

Feladataid lesznek: - A termeléshez szükséges segédmunkák elvégzése - A környezeti rend és tisztaság biztosítása - A gépek mellett a raklapra leszedett termékek árumozgatása - A késztermék gyűjtőcsomagolásának tisztítása (rekeszmosó), papírtálca hajtogatása - A csomagológépek előírás szerinti kézi takarítása - A termeléshez szükséges csomagolóanyag, gyűjtőcsomagolás és raklap biztosítása Mit nyújtunk? - hosszú távú, stabil munkahely - pihenőnapi pótlék - 12 órás munkavégzés - versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárások a jelentkezővel szemben

- nem okoz gondot a 3 műszakos munkavégzés, - rendelkezel 8 általános iskolai végzettséggel, - stabil, hosszú távú munkahelyet keresel.

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: Versenyképes jövedelem + juttatás
Bonafarm Csoport
Csorna, ZA, HU, 9300
B.Csoport B.Csoport